شرکت داده پردازان تکین راد
منو موبایل

شرکت داده پردازان تکین راد

12333

خدمات طراحی سایت

در دنیای دیجیتال امروزی، بسیار مهم است که با مشتریان خود در ارتباط باشید تا از بازارهای جدید استفاده کنید، خدمات طراحی سایت بکار بگیرید و تجارت خود را گسترش دهید. آمارها نشان می دهد که تقریباً ۴٫۵۷ میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر فعال اینترنت هستند که ۵۹ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. در این جامعه آنلاین، ۵۳ درصد قبل از برقراری ارتباط با یک برند تحقیقاتی را انجام می دهند تا مطمئن شوند که تصمیم درستی می گیرند.

با توجه به بازار گسترده جهانی، برای خریداران آنلاین منطقی است که برندها را ارزیابی و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات، قیمت ها و ویژگی های ممکن را پیدا کنند.بدون حضور در وب و استفاده از خدمات طراحی سایت، شما به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود و محبوبیت برند خود را از دست می دهید. با طراحی صفحه وب تعاملی و سفارشی اعتماد مصرف کننده را جلب می کنید و مشتریان بیشتری خواهید داشت.با داده پردازان تکین راد همرا باشید تا با انواع خدمات سایت آشنا شوید.

خدمات طراحی سایت در دنیای دیجیتال
اهمیت خدمات طراحی سایت در دنیای دیحیتالی امروز

خدمات طراحی سایت و سئو

ایجاد یک حضور دیجیتالی به معنای ساختن یک وب سایت و انتظار داشتن از مشتریان برای نزدیک شدن به برند شما نیست. وب سایت شما پایه آنلاین شرکت شما است. به این ترتیب، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارید، از رقبا متمایز هستید  و سایت شما با اهداف بازدیدکنندگان مرتبط است.

آمار نشان می دهد که طراحی وب سایت و ناوبری بر ۹۴ درصد از اولین برداشت ها تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو همچنین از وب سایت هایی با طراحی وب واکنش گرا و محتوای وب با ساختار مناسب استقبال می کنند. علاوه بر این، ۷۵ درصد از اعتبار سایت ناشی از طراحی صفحه وب است.به عنوان یک صاحب کسب و کار، بسیار مهم است که یک طراحی وب سایت ریسپانسیو داشته باشید تا برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین جذاب باشد.

شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما، یک پلت فرم تجاری قانونی را مشاهده می کنند. در غیر این صورت، خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی خود را دارید و آنها را از تعامل با برند خود منصرف می کنید.روی طراحی وب سایت ریسپانسیو سرمایه گذاری کنید و در پیشنهادات برند خود اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. شرکت طراحی وب داده پردازان تکین راد خدمات طراحی سایت و SEO را ارائه می دهد که هدف آن افزایش رتبه جستجوی شما، افزایش قرار گرفتن در معرض دید کاربران  شما و تبدیل بازدیدکنندگان صفحه به مشتریان بالقوه است.

خدمات بهینه سازی موتور جست و جو

هنوز در مورد ایجاد وب سایت خود یا بهینه سازی طراحی وب سایت موجود خود درگیر هستید؟ فرقی نمی‌کند که صاحب یک استارت‌آپ هستید یا یک شرکت بزرگ، برای تبلیغ برند خود و ایجاد ردپای دیجیتالی قوی در این بازار رقابتی، به طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا نیاز دارید.امروزه، کسب و کارها  طراحی وب ریسپانسیو را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر صفحه و به حداکثر رساندن فرصت های تبدیل خود اتخاذ کرده اند.

با این حال، علیرغم محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از شرکت ها هنوز به طراحی صفحات وب استاتیک رضایت می دهند. از رقابت عقب نمانید از خدمات طراحی وب شخصی سازی شده استفاده کنید و بهترین تجربه آنلاین ممکن را به مشتریان هدف خود ارائه دهید.مطالعات نشان می دهد که تقریباً ۳٫۵ میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد.

نظرسنجی eMarketer همچنین نشان داد که بزرگسالان در ایالات متحده هر روز به طور متوسط ​​۲ ساعت و ۵۵ دقیقه را با دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند. با شیوع روزافزون استفاده از تلفن همراه در میان مکان ها و گروه های سنی مختلف، ضروری است که طراحی وب موجود خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از کاربران اینترنت بهینه سازی کنید.

خدمات بهینه سازی وب سایت
خدمات بهینه سازی سایت

چگونه طراحی وب ریسپانسیو تجربه کاربر را بهبود می بخشد

نقش مهم طراحی وب ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربر را نمی توان دست کم گرفت. طراحی سایت ریسپانسیو یک تجربه ثابت را در رزولوشن های مختلف صفحه نمایش ارائه می دهد. عناصر غیر ضروری صفحه را حذف می کند و تجربه آنلاین عالی را برای کاربران فراهم می کند. چه صاحب کسب و کار یا یک بازاریاب باشید، سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت برایتان بسیار مفید است.

اخیراً گوگل Core Web Vitals را معرفی کرده است، مجموعه ای از معیارهای جدید که سرعت و تجربه کاربری بلادرنگ وب سایت ها را اندازه گیری می کند. این عوامل برای تعیین امتیاز تجربه صفحه وب سایت به سیگنال های موجود آن اضافه می شود. Core Web Vitals همچنین بخشی از یک به‌روزرسانی الگوریتم اصلی Google (از مارس ۲۰۲۱) خواهد بود که روش جدیدی برای ارزیابی و رتبه‌بندی سایت‌ها بر اساس تجربه صفحه ارائه می‌دهد.خدمات طراحی سایت داده پردازان تکین راد بر بهینه سازی وب سایت شما برای تجربه کاربری و دستیابی به موفقیت بلند مدت متمرکز است.

خدمات طراحی سایت ریسپانسیو
خدمات طراحی سایت ریسپانسیو

خدمات طراحی سایت وردپرس

سهم بازار وردپرس با اختلاف بسیار زیاد در سراسر جهان است. آمار نشان می دهد که ۵۹٫۴ درصد از تمام وب سایت ها در سراسر جهان از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند. وردپرس تقریباً ۳۵ درصد از اینترنت را در اختیار دارد و همچنین مسئول ۱٫۱ میلیون ثبت دامنه اضافی در هر شش ماه است.

با توجه به CMS کاربرپسند و به روز رسانی آسان وردپرس، این اعداد تعجب آور نیستند. با وردپرس می توانید وارد وب سایت خود شوید و تغییرات فوری را ایجاد کنید. همچنین افزونه‌ها، پشتیبانی و گزینه‌های امنیتی متعددی را برای کمک به صاحبان وب‌سایت در ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه ارائه می‌دهد.شرکت خدمات طراحی سایت ما از نزدیک با مدیران پروژه شما همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که هر جنبه ای از وب سایت شما با نام تجاری و اهداف منحصر به فرد شما مطابقت دارد.

انجام می دهیم.

خدمات طراحی سایت وردپرس
خدمات طراحی سایت وردپرس

سخن پایانی

ما در جریان آخرین روندها و پیشرفت های صنعت هستیم تا خدمات طراحی سایت را به شما ارائه دهیم که نیازها و مشخصات شما را نبرآورده می کند.در ، ما زمان و تلاش خود را صرف توسعه طراحی های وب وردپرس می کنیم که با برند منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد و با نیازهای مخاطب خاص شما مطابقت داشته باشد.

شرکت طراحی وب وردپرس ما از طرح های قالب و گرافیک های از پیش بسته بندی شده استفاده نمی کند. ما با تجزیه و تحلیل عمیق سایت، محک زدن رقبا و تجزیه و تحلیل مخاطبان برای شناسایی نقاط فروش منحصر به فرد شما (USP) و تعیین مسیر تبدیل واضح وب سایت شما مسیر پیشرفت شما را هموار میکنیم.

مطالب مرتبط

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت طراحی وب سایت فرایندی است که شامل طراحی و ایجاد صفحات وب و سیستم های قابل تعامل …

4 دقیقه مطالعه مشاهده

Elementor #4732

< 1 دقیقه مطالعه مشاهده
طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون

طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون۲۰۲۳

  طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون طراحی و توسعه وب سایت پایتون و فریمورک جنگو امکان …

4 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *