شرکت داده پردازان تکین راد
منو موبایل

شرکت داده پردازان تکین راد

12333

طراحی وب سایت حرفه ای(۷ نکته که باید بدانید)

اگر وب سایت شما ضعیف طراحی شده باشد، سرنخ ها را از بین خواهید برد. افراد به دنبال کسب و کار دیگری می روند که باعث می شود شما کسب و کار خود را نسبت به رقبای خود از دست بدهید.برای جذب سرنخ ها، به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیاز دارید که آنها را مجذوب و درگیر کند. این به شما کمک می کند تا سرنخ های خود را در صفحه خود نگه دارید تا تبدیل های بیشتری برای کسب و کار خود کسب کنید.

در این مقاله از داده پردازان تکین راد، ما ۷ نکته برای طراحی وب سایت حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما در ایجاد یک طراحی عالی کمک کند.

نمونه ای از طراحی وب سایت حرفه ای
نمونه طراحی سایت حرفه ای

۷نکته برای طراحی وب سایت حرفه ای

۱٫ طراحی منعکس کننده کسب و کار

وب سایت شما توسعه برند شما است، بنابراین طراحی آن باید بازتاب دهنده کسب و کار شما باشد. مهم است که طرحی را انتخاب کنید که متناسب با برند شما باشد، زیرا این گونه است که مردم شما را به یاد خواهند آورد.نوع کسب و کار شما طراحی شما را تعیین می کند.

اگر شما یک شرکت طراحی گرافیک هستید، ممکن است طراحی سایتی داشته باشید که پیچیده تر باشد. از سوی دیگر، طراحی سایت مطب پزشک باید  ساده و منعکس کننده تجارت یک پزشک است.به طور کلی، شما می‌خواهید رنگ‌ها و طرح‌هایی را انتخاب کنید که مخاطبان هدفتان را به فکر برندتان بیاندازند. این به شما کمک می کند تا برند خود را بشناسانید و حس ارتباط با کسب و کار خود را ایجاد کنید.

طراحی وب سایت پزشکی
نمونه طراحی سایت پزشکی

۲. طراحی وب سایت حرفه ای با صفحه اصلی ساده

چه از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده کنید، معمولاً افراد را به صفحه اصلی خود هدایت می کنید تا درباره کسب و کار خود اطلاعات کسب کنند. با این حال، صفحه اصلی یک نمایش اولیه از نام تجاری شما است.

بنابراین منبع مفیدی برای اطلاع رسانی به سرنخ ها در مورد شرکت شما است.مهم است که یک صفحه اصلی ساده اما موثر طراحی کنید. شما نمی خواهید بازدیدکنندگان خود را با اطلاعات فراوان غرق کنید. اگر وب سایت شما خیلی شلوغ باشد، از سرنخ ها جلوگیری می کنید.

۳. ناوبری کاربردی در طراحی وب سایت حرفه ای

ناوبری شما یکی از مهم ترین بخش های وب سایت شما است. وقتی مردم می خواهند اطلاعاتی را در سایت شما پیدا کنند، از ناوبری شما استفاده می کنند. شما می خواهید که مردم صفحات مناسب را بدون چالش پیدا کنند.هنگامی که ناوبری خود را طراحی می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که استفاده از آن ساده و آسان است.

شما می خواهید عناوین گسترده ای ایجاد کنید که می توانند عناوین فرعی خاصی را شامل شوند. این به شما کمک می کند تا وب سایت خود را سازماندهی کنید و همچنین به بازدیدکنندگان خود در یافتن اطلاعات کمک می کند.اگر ناوبری ضعیفی داشته باشید، کاربران اطلاعاتی را پیدا نخواهند کرد. آنها برای یافتن صفحات مناسب باید تلاش زیادی بکنند. این باعث می شود که آنها سایت شما را ترک کنند و سایت رقیب را انتخاب کنند.

۴٫ طراحی واکنش گرا

یکی از مهم ترین مواردی که برای وب سایت خود نیاز دارید طراحی واکنش گرا است. طراحی ریسپانسیو بسیار مهم است زیرا بر نحوه تجربه کاربران سایت شما تأثیر می گذارد. وقتی وب سایت شما دارای طراحی واکنش گرا باشد، با دستگاهی که کاربر استفاده می کند سازگار می شود. چه تلفن همراه باشد چه دسکتاپ، هر دو کاربر سایت شما را به گونه ای می بینند که متناسب با دستگاهشان باشد.

این برای حفظ تعامل کاربران در سایت شما بسیار مهم است.اگر وب سایت شما مانند نسخه دسکتاپ در هر دستگاهی به نظر برسد، کاربران برای استفاده از سایت شما با مشکل مواجه خواهند شد. کلمات و پیوندها خیلی کوچک هستند و کاربران برای دیدن همه چیز باید بزرگنمایی کنند.

اگر صفحه شما مانند طراحی دسکتاپ شما طراحی شده باشد، نمی توانند صفحه شما را به طور کامل در تلفن همراه مشاهده کنند.با اجرای یک طراحی واکنش گرا، سرنخ های بیشتری را جذب خواهید کرد و آنها را به وب سایت کسب و کار خود جذب خواهید کرد.

طراحی وب سایت واکنش گرا
طراحی سایت واکنش گرا

 ۵٫ پیمایش راحت سایت

بسیاری از سرنخ ها برای یافتن اطلاعات از سایت شما بازدید می کنند. آنها به دنبال یک اطلاعات خاص هستند، بنابراین به سرعت در سایت شما جستجو می کنند تا آن را پیدا کنند. این به ویژه در مورد کاربران تلفن همراه صادق است.شما باید طرحی ایجاد کنید که کاربر به راحتی صفحات شما را مرور کند.

مهم است که آنها اطلاعات مناسب را به سرعت پیدا کنند. می توانید وب سایت خود را طوری طراحی کنید که بازدید از سایت شما برای مخاطبان آسان باشد.برای ارائه یک تجربه مثبت به آنها، باید وب سایت خود را خوانا کنید.

۶.طراحی وب سایت حرفه ای شامل عناصر بصری

عناصر بصری بخشی تاثیرگذار در طراحی شما هستند. شما نمی خواهید سایت شما با متن درگیر شود. این می تواند از سرنخ ها جلوگیری کند.با گنجاندن عناصر بصری مانند عکس‌ها، فیلم‌ها و اینفوگرافیک‌ها، توجه بازدیدکنندگان خود را جلب می‌کنید، زیرا آن‌ها برای نگاه کردن به عناصر بصری وقت می‌گذارند.

این یک راه عالی  علاقه مند نگه داشتن آنها به صفحه شما است.یکی از بهترین عناصری که باید در صفحه خود قرار دهید یک ویدیو است که می تواند تأثیر زیادی بر روی مخاطبان شما داشته باشد. در واقع، مصرف کنندگان ۱۰ برابر بیشتر با یک ویدیو ارتباط برقرار می کنند تا متن.

استفاده از ویدئو برای وب سایت حرفه ای
طراحی سایت باید شامل عناصر بصری باشد

۷.استفاده از دکمه های رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی راهی عالی برای کمک به سرنخ های شما با کسب و کار شما هستند.هنگامی که طرح خود را ایجاد می کنید،دکمه های رسانه های اجتماعی را در آن قرار دهید. اگر سرنخ های شما در رسانه های اجتماعی هستند، این یک راه سریع برای اتصال مستقیم آنها به صفحه شما است.

آنها در صورت علاقه می توانند صفحه شما را دنبال کنند.رسانه های اجتماعی به شما کمک می کنند تا ارتباط مستقیمی با سرنخ ها ایجاد کنید، بنابراین مهم است که این دکمه ها را در سایت خود قرار دهید. از دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی برای کمک به کسب‌وکارتان برای ارتباط با سرنخ‌های بهتری که می‌توانند برای شما مشتری کسب کنند، استفاده کنید.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای تولید سرنخ
استفاده از آیکن های رسانه های اجتماعی

سخن پایانی

طراحی شما بخش مهمی از کسب و کار شما است. در داده پردازان تکین راد، ما می دانیم که برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای که منجر به جذب مشتری می شود، چه چیزی لازم است. ما یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل هستیم که به شما کمک می کنیم یک طراحی سفارشی برای وب سایت خود ایجاد کنید که نتایج کسب و کار شما را به ارمغان بیاورد.  

مطالب مرتبط

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت طراحی وب سایت فرایندی است که شامل طراحی و ایجاد صفحات وب و سیستم های قابل تعامل …

4 دقیقه مطالعه مشاهده

Elementor #4732

< 1 دقیقه مطالعه مشاهده
طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون

طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون۲۰۲۳

  طراحی و توسعه وب سایت با استفاده از پایتون طراحی و توسعه وب سایت پایتون و فریمورک جنگو امکان …

4 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *