شرکت داده پردازان تکین راد
منو موبایل

شرکت داده پردازان تکین راد

12333

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

در حالی که وردپرس در ابتدا به عنوان یک ابزار وبلاگ نویسی شروع شد ، مدت زیادی است که به یک ابزار قدرتمند ساخت وب سایت تبدیل شده است که قادر به ساخت سایت فروشگاه اینترنتی است.در واقع، محبوب‌ترین راه ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس است حتی محبوب‌تر از Shopify .

وردپرس و ووکامرس بهترین هایی هستند که به شما امکان می دهند یک فروشگاه تجارت الکترونیک بسازید که با هر فروشگاه اینترنتی موجودی که در وب می شناسید همتراز باشد. شما تمام ویژگی‌ها، تمامی قابلیت‌ها، همه ی روش‌های پرداخت و غیره را دریافت می‌کنید و در عین حال، استفاده از پلتفرم به صورت روزمره آسان است.

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس
ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

 

نکات قبل از ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

 

 

۱٫ قبل از ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس تصمیم بگیرید چه چیزی را بفروشید

چی بفروشم؟” یکی از سخت ترین سوالاتی است که باید با آن روبرو شوید. در عین حال، طبیعتاً یکی از مهم ترین سؤالات نیز می باشد.در اینجا “یک پاسخ یکسان برای همه” وجود ندارد، و رسیدن به ایده ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس عالی بستگی زیادی به ترجیحات، تجربه و دانش شما از یک بازار یا جایگاه خاص دارد.

در اینجا چند مرحله خوب برای شناسایی جایگاه ایده آل شما وجود دارد:

با علایق خود شروع کنید

در بیشتر موارد، زمانی که سعی می‌کنید نحوه ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس را بیابید، ورود به حوزه‌ای که قبلاً در مورد آن آگاهی دارید، ساده‌ترین راه‌حل خواهد بود. هر نوع دانش قبلی در مورد بازار  به شما کمک می کند و به طور بالقوه شما را یک قدم جلوتر از رقبا قرار می دهد.با ابزارهای آنلاین درباره ایده های ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس خاص خود تحقیق کنید

با ابزارهای آنلاین درباره ایده های وب ابزارهای با کیفیت زیادی را در اختیار ما قرار داده است که می‌توانیم از آنها برای تحقیق در مورد بازارها و موقعیت‌های مناسب استفاده کنیم. برخی از ابزارهای مناسب  عبارتند از:

  •  Google Trends
  • Google Shopping Insights
  • برنامه ریز کلمات کلیدی توسط گوگل ادز
  • KWFinder

کاری که این ابزارها انجام می دهند اساساً به شما کمک می کنند تا نیازهای مردم و کالاهایی که بیشتر نیاز دارند و در اینترنت جست و جو می کنند را بیابید.

جست و جوی کلمه کلیدی
استفاده از KWfinder برای پیدا کردن کلمات کلیدی

درباره رقبای خود تحقیق کنید و ایده های محصول را تولید کنید

در اینجا یک دیدگاه بحث برانگیز وجود دارد: سایر مشاغلی که در حال حاضر در بازار وجود دارند مانع شما نیستند؟

شما باید فرصت هایی را برای آنها در نظر بگیرید تا چیزی در مورد بازار، محصولاتی که فروش خوبی دارند و تکنیک های مورد استفاده برای فروش آنها بیاموزید.در مورد  رقبای خود تحقیق کنید تا هرچه بیشتر در مورد روش های آنها بیاموزید. شما می توانید این کار را مستقیماً با بازدید از وب سایت های رقبا و تجزیه و تحلیل دقیق آنها انجام دهید.

به همه چیزهایی که دوست دارید، همه محصولات پرفروش آنها، روش های بازاریابی آنها و غیره توجه داشته باشید.این دانش به شما کمک می کند تا محصولات دقیقی را که فروش خوبی دارند شناسایی کنید و بر اساس آن کاتالوگ خود را بسازید.

۲٫ ​​یک پلت فرم تجارت الکترونیک را انتخاب کنید

در اینجا خلاصه ای در مورد ابزارهای محبوب در حوزه پلتفرم تجارت الکترونیک آمده است،که اگر قصد ندارید از طریق وردپرس سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید گزینه ی دیگری را انتخاب کنید.

وردپرس و ووکامرس

راه حلی مناسب برای بسیاری از فروشگاه های آنلاین جدید و کسب و کارهای کوچک،ترکیب وردپرس و ووکامرس است که ما در این راهنما از آن استفاده می کنیم.

وردپرس ووکامرس

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس

وردپرس بهترین ابزار با در نظر گرفتن نسبت قیمت به ارزش، توسعه پذیری و آزادی کلی شما در مورد کارهایی است که می توانید هنگام شروع کردن یک فروشگاه آنلاین انجام دهید.

ساخت فروشگاه اینترنتی با Shopify

یک پلتفرم محبوب همه کاره تجارت الکترونیک. این یک بسته واحد است که در آن همه ویژگی‌های تجارت الکترونیک را از قبل همراه و پیکربندی کرده‌اید تا از روز اول عملیاتی شوند

ساخت فروشگاه اینترنتی با shopify
ساخت فروشگاه اینترنتی با shopify

برای برخی از کاربران، استفاده از Shopify آسان تر است، به خصوص اگر اولین تجربه شما از داشتن یک فروشگاه تجارت الکترونیک باشد .

ساخت فروشگاه اینترنتی با Wix یا Squarespace

Wix و Squarespace دو مورد از محبوب ترین پلتفرم های ساخت وب سایت در وب هستند.آنها به نوعی شبیه به وردپرس در جنبه DIY خود هستند، اما بیشتر به این سمت هستند که به کاربر اجازه دهند ثبت نام کند و همه چیز را در یک مکان انجام دهد در مقابل نگرانی در مورد جنبه هایی مانند میزبانی وب، تم ها یا افزونه ها.

Wix و Squarespace همچنین دارای ماژول های تجارت الکترونیک هستند، البته کمی گران است.

ویکس و اسکوئرز برای ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با Big commerce

این یکی از جایگزین های اصلی Shopifyاست. مسلماً این پلتفرم ویژگی های مشابهی را ارائه می دهد اما آنها در بسته بندی کمی متفاوت هستند.برای اطلاعات بیشتر به مقاله طراحی سایت بدون کد نویسی مراجعه کنید.

ساخت سایت فروشگاهی با big commerce

۳٫نامی برای فروشگاه خود انتخاب کنید

هنگامی که در حال کشف چگونگی ساخت سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس هستید، انتخاب نام برای آن احتمالا سرگرم کننده ترین بخش از کل فرآیند راه اندازی است. به محض اینکه نام کسب و کار جدید خود را می گذارید، واقعی می شود. یا حداقل در ذهن ما اینگونه عمل می کند.

با این وجود، یک نام خوب می تواند کارهای زیادی برای فروشگاه شما انجام دهد! آن را به درستی در بازار قرار می دهد، انتظارات مشتری را درست می کند، یا حتی به وضوح نشان می دهد که چه نوع محصولاتی را می فروشید.

توجه داشته باشید؛ وقتی در مورد انتخاب نام برای فروشگاه شما صحبت می کنیم، منظور هم نام روی بنر است و هم نام دامنه ای که قرار است نشان دهنده فروشگاه شما در وب باشد. بهتر است هر دو نام مطابقت داشته باشند.  در اینجا نحوه یافتن نام مناسب برای فروشگاه آنلاین خود آورده شده است:

۴: هاست دریافت کنید و وردپرس را نصب کنید

میزبانی وب یکی از معدود عناصر مورد نیاز برای کارکرد هر وب سایتی است. در هسته آنها، فروشگاه های تجارت الکترونیک وب سایت ها نیز هستند، بنابراین بدون میزبانی وب نیز نمی توانند وجود داشته باشند.

گفتنی است، هنگامی که ایده خود را برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با وردپرس شروع کنید، متوجه خواهید شد که یک فروشگاه به پارامترهای سرور خاصی نیاز دارد که همیشه با برخی از هاست های مقرون به صرفه تر موجود نیست.

یافتن یک میزبان وب تجارت الکترونیک با کیفیت

بازار هاستینگ واقعا شلوغ است. در واقع، این یک صنعت ۵۶٫۷ میلیارد دلاری است. شما به معنای واقعی کلمه هزاران شرکت را خواهید یافت که مشتاق هستند فضای سرور را به شما ارائه دهند. آنها به شما خواهند گفت که سایت شما برای سال ها بدون مشکل کار می کند. اغلب این واقعیت ندارد.بنابراین برای اینکه متوجه شوید که میزبان شما با کیفیت است یا خیر باید از کارشناسان معتبر برای تست کیفیت کمک بگیرید.

استفاده از هاست مناسب
استفاده از هاست مناسب برای ساخت سایت فروشگاهی

۵٫ یک طراحی بهینه دریافت کنید

حتما به آن فکر می کنید، احتمالاً “پیدا کردن یک طراح” کمی گران به نظر می رسد.

با این حال خبر خوب برای شما داریم! تیم طراحی سایت داده پردازان تکین راد با کادری مجرب بر اساس گستردگی و نوع سفارش سایت پلن های قیمتی متنوعی را ارائه می دهد،برای اطلاع از قیمت طراحی سایت کلیک کنید.

۶٫اولین محصولات خود را به کاتالوگ فروشگاه اضافه کنید

این مرحله هیجان انگیز است! در حال حاضر، شما در حال حاضر هسته فروشگاه خود را راه اندازی کرده اید.همچنین طراحی سایت شما انجام شده است، بنابراین تنها چیزی که باقی مانده است درج کردن محصولات در پایگاه داده است!

۷٫ برای دریافت ویژگی های اضافی، افزونه ها را نصب کنید

وردپرس به تنهایی بسیار عالی است، اما این افزونه ها هستند که آن را واقعاً عالی می کنند! با استفاده از افزونه‌ها، می‌توانید مجموعه ویژگی‌های  وب‌سایت وردپرس خود را گسترش دهید و تقریباً هر عملکردی را که نیاز دارید به آن اضافه کنید.

طبیعتاً تعداد بسیار زیادی افزونه وجود دارد که به طور خاص برای گسترش فروشگاه‌های WooCommerce ساخته شده‌اند.

سخن پایانی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای عالی برای ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس ایت که امکانات بسیار گسترده ای را با ترکیب ووکامرس به مشتریان خود اراوه می دهد و بسیار کاربر پسند می باشد. شما با داشتن سایت فروشگاهی همواره آنلاین هستید و میتانید خواسته های مشتریانتان را انجام دهید و محصولاتتان را به فروش برسانید و کسب درامد کنید .

برای سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس کلیک کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *